Smite svetovno prvenstvo 2. dan in dvopičje; Polfinale

Datum Ustvarjanja: 16 Junij 2021
Datum Posodobitve: 15 Maj 2024
Smite svetovno prvenstvo 2. dan in dvopičje; Polfinale - Igre

Vsebina

Po prvem in drugem krogu izločitev so se danes popoldne na svetovnem prvenstvu Smite v Atlanti v Gruziji srečale štiri ekipe. Obe ekipi iz severnoameriških in evropskih regij sta ostali in oba sta se morala v polfinalu soočiti s svojimi regionalnimi partnerji.

Prva tekma dneva je bila med Titanom in SK Gamingom, oba iz evropske regije.

Titan je imel neverjetno zgodbo, ki prihaja iz amaterskega razvrščanja na turnir Wildcard, premagal je SK, da bi si zagotovil prvo mesto v svoji regiji. Po drugi strani pa je imela SK Gaming daljšo poklicno kariero in s tem je zgradila namensko bazo. Videli smo veliko SK navijačev v SWC, kljub dejstvu, da poteka v Severni Ameriki.

Igra ena

Obe ekipi sta se na začetku prve tekme zdeli dobro ujemljeni, brez desetih minut. Titan je uspel udariti s prvo krvjo in se odigral v ekipnem boju, ki se je končal s 4-2. Tekma je še naprej ostala enaka, s Titanom, ki je pritiskal na SK, pri čemer je ostal do 2-3 minut pred 30 minutami, ko je Titan premagal Gold Fury in Fire Giant. Z dodanim bikom, izkušnjami in zlatom je Titan šel za sovražnika Phoenixes in uspel izločiti celotno ekipo SK v procesu, z rezultatom 21-14. Titan je še enkrat premagal Fire Gianta in šel za sovražnika Titana, ki je zagotovil prvo zmago.

Igra dve

Druga tekma med Titanom in SK se je začela počasi, toda Titan je prvič ubil malo manj kot 6 minut. Titan je izgubil še 3 uboje s 12-minutnim znakom, SK pa se je boril za povratek. Na 17-minutni lestvici uspe SK zmagati s tremi člani Titana, vendar ne morejo zavarovati zlata besa.

Titan je umaknil štiri igralce SK-a, pri čemer je bil na 20-minutni točki s 14-7 Titanom. Po 30 minutah so trije člani SK levo in Titan naredi svoj zadnji udarec proti sovražniku Feniksom. Titan je premagal sovražnika Titana in si zagotovil mesto v finalu z možnostjo 1,3 milijona dolarjev.

Druga tekma je med sestrskimi ekipami Severne Amerike, Kognitivnim prvim in Kognitivnim Rdečim.

Kognitivni premier je veteranska ekipa na strokovnem krogu in zagotovo priljubljena množica v SWC-ju. Kognitivna rdeča je najmlajša ekipa, vendar je uspela zagotoviti prvo mesto za Severno Ameriko. Ta dvoboj je bil vsekakor igra.

Igra ena

Prva tekma med Cog Prime in Cog Redom se začne s prvim udarcem proti Redu na začetku, na 1 minuto. Prvi veliki ekipni boj se konča s 4: 4 na 6-minutni točki. Cog Red uspe zgrabiti prvo zlato Fury, vendar je to tvegano igro in izgubijo tri igralce za Prime. Rdeča vodi v zlato, vendar zaostaja v izkušnjah, z rezultatom ubijanja pri 10-7 za Prime. Po 10 minutah igre Prime v ekipi Red zmaga zadetkom za 14-14. To je tesno tekmo, toda Red prevzame nadzor nad karto tako, da izniči celotno ekipo. Potegnejo naprej in premagajo predsednikovega Titana, da bi zmagali v prvi tekmi.

Igra dve

Druga tekma se začne s prvo krvjo, ki gre k Kognitivnemu Rdečemu, toda Prime resnično prevzame nadzor nad zemljevidom že zgodaj in prevladuje. S 24-minutno oznako, Prime je pred 23-12 v ubilih in ima skoraj popolno pokritost zemljevida. Premier se premakne na Red's Phoenixes in potisne na svoj Titan, vendar Red obrne mize in jih uspe iztisniti pred Titanovim padcem. Cognitive Red se je vrgel in odigral 4 igralcev igralca na 27. minuti. Rdeča vzame ognjenega velikana, medtem ko premier zgrabi še en poraz zaradi zlata besa. Premiera se spet po oslabljenem sovražniku Titanu ponovno vrne na 40-minutno točko in ga spravi v igro, da bi zmagal, pri čemer je tekmo 1-1. Ta igra je najdaljša doslej na prvenstvu.

Igra 3

Zadnja tekma med kognitivnim rdečim in kognitivnim premorom se začne z rdečo, ko prvič po prvi minuti zgrabi prvo kri. Obe ekipi bosta v prvih desetih minutah še vedno precej dobri, premier pa prevladuje v prvem boju in prevzame prvo zlato jezo, ki jim daje prednost v zlato in izkušnjah. Prime je resnično hitro prevzel vodstvo na tekmi in tako hitro zmagal, saj so v 27. minuti premagali Red's Titan. Kognitivni premier je zmagal proti svoji sestrski ekipi in bo na Titanu na jutrišnjem finalu.

Drugi dan svetovnega prvenstva Smite se je končal, a razburjenje še zdaleč ni končano.

Jutri bomo pokrivali finale in tolažilne tekme, kot tudi finale cosplay tekmovanja, zato bodite pozorni na GameSkinny za vse posodobitve svetovnega prvenstva 2015 Smite. Če niste v SWC-ju, si oglejte, kako bo jutri na ogled finale!