Zaključek in rezultati tekmovanj SMITE Super Regionals 2016

Datum Ustvarjanja: 19 Pohod 2021
Datum Posodobitve: 14 Maj 2024
Zaključek in rezultati tekmovanj SMITE Super Regionals 2016 - Igre

Vsebina

Pot do ceste SMITE Svetovno prvenstvo postaja krajše in krajše. Z nekaj manj kot dvema mesecema, dokler ne bodo najboljši najboljši na svetovnem prizorišču, je Hi-Rez Studios pravkar zaključil svoj letni dogodek Pro League Super Regionals.

Štiri ekipe iz skupine NA in štiri ekipe EU so prišli na LAN lestvico v eSports areni Hi-Rez Studios v Alpharetti, GA - vse v upanju, da bodo prejele svoje mesto na letošnjem svetovnem prvenstvu januarja. Po številnih težkih bojih v polfinalnih krogih so štiri ekipe ostale pred regionalnim prvakom. Skupine EU NRG in Obey so se najprej odpravile na glavo, sledile pa so ekipe NA, Eager in Soar G2A.

Tukaj je to, kar ste zamudili v teh akcijskih paketih najboljših petih.

Tekma za finale EU: NRG proti Obey

3-0, prednost NRG

Igra 1

V to tekmo je bil NRG najljubši. Sestavljen izključno iz članov iz lanskega svetovnega prvaka Epsilon, ni bilo veliko dvomov, da bo NRG zmagal.

Zgodnjo prednost so odigrali v igri 1, buldožirali čez Orbit v vsaki stezi, da bi potisnili več ciljev in pridobili skoraj popoln nadzor nad zemljevidom. Uspelo jim je vzeti dva Phoenixa, preden je Obey končal s polaganjem vseh stolpov NRG Tier 1.

Poizkusili so, da bi ublažili škodo, ki jo je NRG naredil za svoje cilje, tako da so pokončali Fire Gianta dovolj dolgo, da so se Phoenixi odzvali, vendar to ni dolgo trajalo. NRG se je močno potisnil v bazo Obey, s Titanom in zmago z več kot 2-krat več ubijanjem kot nasprotnik.

. @ Yammyn_'s Ra Snipes .t pic.twitter.com/GCMb2BJ2sT

- SmitePro (@SmitePro) 20. november 2016

Igra 2

Druga tekma v tej tekmi za Obey ni bila boljša od prve. NRG je vzel prvo kri v treh minutah in nato obdelal zgodaj. Obey se je uspel vtihotapiti in vzeti Gold Fury ob sedmih minutah, vendar ga je plačal z igralčevim življenjem.

Zdelo se je, da se bodo stvari obrnile za Obey po lepi igri Athene, ki je ujela štiri člane NRG, vendar jo je NRG obrnil za 3-2 trgovino v njihovo korist. Obey se je poskušal nadoknaditi s tem, ko je vstopil na Gold Fury. NRG jih je spet uspel potisniti ven, vendar ni mogel zavarovati Fury zase.

Nekaj ​​minut kasneje sta se obe ekipi spet zbrali na Gold Furyju, vendar je tokrat NRG prišel na vrh zmede in brisal štiri Obey igralce, ne da bi izgubil svoje.

S 13k izkušnjo in 7k zlatim vodstvom je bila NRG neustavljiva. Kmalu so se pomaknili v bazo Obey in si zagotovili Titan, ki je zmagal na tekmi s skoraj 4-krat več ubijanj na krovu kot Obey.

@ ObeyVariety vozi okoli in uspe preživeti ... dokler ga @AdaptingSMITE ne najde za Fire Giantom! #SPL pic.twitter.com/Dy6myJaMWu

Igra 3

To je bila Obeyjeva zadnja priložnost, da je izenačila rezultat in ohranila sanjsko regionalno prvenstvo. In prvih nekaj minut je bilo videti, kot da bodo šle ravno na to.

Obey je udaril v zemljo, tako da je prvič v trgovini 1-1 z NRG. Izgubili so tri člane v spopadu na Gold Furyju, vendar so vzeli s seboj dva igralca NRG in ju preprečili, da bi zavarovali ptico. Obey se je vrnil kmalu po tem, ko je v 12 minutah vzel zlato jezo, nato pa je takoj po ponovnem ponovnem zagonu v 17. minuti vzel drugo.

Na rahlem vodilu, ki so ga pridobili pri nekaj koristnih ekipnih bojih, se je Obey preselil, da je ukradel Fire Gianta iz NRG z dobro umeščenim Scyllom. Ampak Isis iz NRG je prišel tja pravočasno, da je iztrebil svojo lastno in varno Giant, potisnil vodstvo Obeyja in iztrgal 4k izkušnjo in 5k zlato prednost.

Skozi nekaj pametnega kmetovanja in nekaj bolj dobro izvedenih zmed, je Obey izgledal, kot da bi lahko vzel še eno prednost. Ampak NRG se ni hotel odpovedati in je dobro sledil srednji in pozni igri.

Z prednost Obey-jeve kompozicije v pozni tekmi, ki je začela postajati bolj vidna, je NRG vedela, da čas teče. Obey je naredil drzno potezo za Fire Gianta in ga uspel zavarovati, vendar jih je stalo štiri igralce in Phoenix. Kljub temu NRG še ni dosegel zmage. Čas so si malo bolj prizadevali za varno igranje.

Nazadnje, NRG je naredil korak z zlato bes, ki jih je stala dva člana. Kljub temu, da se je v desnem Phoenixu Obey pojavila še kakšna zmeda, je kmalu po tem, ko je padla več v korist NRG, uspeli sprejeti vse tri Phoenixe in Fire Gianta.

Potrebno je bilo samo eno zadnjo ekipo (in poraz 3-0 v naslednjem boju), da bi osvojili Titan in zmago. S tem se je NRG umaknila z naslovom prvaka EU.

Zmaga 3-0 @TheObeyAlliance omogoča @NRGgg evropsko regionalno prvenstvo! #HRX #SPL pic.twitter.com/7pLzG9Gs49

Tekma NA finale: Eager vs. Soar G2A

3-1, naklonjenost Eagerja

Ta serija iger je bila divja vožnja. Izgledalo je, kot da bi lahko bil še en premik, toda Soar si je prizadeval, da bi domov osvojil naslov prvaka. Toda na koncu je Eager prišel na vrh.

Igra 1

Eager je začel močan, tako da je prvič in še dva Soar člana v trgovini 3-2 padel v njihovo korist. Čeprav je Soar poskušal obešati in kmetovati svoje steze, jih je Eager neusmiljeno ponikal, da bi pridobil rahlo karto in XP prednost.

V samo sedmih minutah je Eager naredil korak na prvem Gold Furyju in ga brez težav vzel. Po še nekaj ekipnih bojih se je Fury vrnila in Eager jo je vzel še enkrat. Medtem ko je Soar poskušal izterjati prednosti in nadzor nad kartami, ki jih je Eager vzel, je Eager na 21-minutni lestvici odšel na tretjo Gold Fury. To jim je omogočilo 10K izkušenj in 8K zlata. Kmalu zatem po 26 minutah se je Eager uvrstil na četrto in zadnjo zlato jezo igre.

Z jasno prednostjo vseh ujetih ciljev je Eager povečal svoj vodilni položaj s potegom za 3-2 na Soarju in tudi z Gigantom. S tako močnim vodstvom so uspeli zbrati vse cilje Tier 1 in Tier 2, preden je Soar uspel potisniti en sam stolp.

Po zadnjem boju proti ekipi, ki se je končal s 5-0 brisanjem v Eagerjevi naklonjenosti, je bila pot jasna, da je sredi Phoenixa prišla do Titana za prvo zmago.

. @ SoaRGaming izgubijo igro 1 proti @EgrWorld, ki sta že v začetku serije! #SPL #HRX pic.twitter.com/5U0K9WcWOR

Igra 2

Soar ni bil prijazen do tako velikega poraza in se je v naslednji tekmi zamahnil. Prvo kri so vzeli za manj kot eno minuto, vendar se to sploh ni ustrahovalo. Po tej začetni izgubi je Eager neusmiljeno kronal Soar, dokler niso ponovno pridobili prednosti, nato pa je kmalu zatem po 11 minutah prevzel Gold Fury.

Soar se je povrnil z dvobojem 2-0 v njihovo korist in kmalu zatem prišel na drugo mesto v drugi trgovini. Eager jih je poskušal izstreliti in se maščevati za 4 smrtne primere, ki jih je Soar pridobil na njih, vendar njihov čas ni bil tam in ni bilo videti, da bi sodelovali pri skupinskih prevratih.

Kljub raztresenemu času je Eager vzel drugo zlato Fury na 18 minutah, nato pa je izkoristil prednost v dvoboju 2: 1 v džungli. Kmalu zatem so zopet vzeli še eno zlato jezo.

Obe ekipi sta plesali okrog drug drugega, dokler nista bili približno 26-minutni. Z buffom v roki in Soarjem v resni slabosti, je Eager svojo četrto Gold Fury uvrstil v 30 minutah.

Manj kot minuto kasneje je Eager uspel izbrisati vseh pet Soarjevih članov, nato pa je napadel svojo bazo, da bi osvojil Titan in zmagal 2.

Pomiri se tam @ eGrDivios_! pic.twitter.com/YdeeEV3Xjn

Igra 3

Izgledalo je, kot da je konec ceste za Soar, vendar so v igri 3 izvlekli trdno zmago.

Eager je prvič v trgovini z 2-0 premagal manj kot dve minuti, nato pa je prišel na drugo tekmo z Soarjem le nekaj minut kasneje. Ampak to je bil zadnjič, ko je Eager imel prednost v tej igri.

Soar je uspel narediti 2-4 trgovine v svojo korist v naslednjem boju proti ekipi, nato pa si je zagotovil zlato Fury na 11 minutah v igri. Vzemite zdravo vodilo. To je prešlo v drugo trgovino z 2-0, ki je povečala svojo prednost in jim dala nekaj ciljev Tier 2.

Kmalu zatem je Soar prevladal v ekipnem boju, ki je pustil štiri mrtve člane Eagerja, nato pa je sovražnika sredi Phoenixa premagal na 26 minut.

Ta še ni konec! @SoaRGaming se vrnejo v igro 3, da zopet sprožijo drugo igro proti @EgrWorld! #SPL #HRX pic.twitter.com/VKwaDjqryT

Igra 4

To je bila napeta igra, saj je Soarjeva usoda visela v ravnotežju. Toda na koncu se je Eager vrnil na noge in zmagal.

First Blood je odšel v Eager na štirih minutah in kmalu po dvoboju v džungli 2-2 je Eageru dal še več prednosti. Soar jih je poskušal izstreliti v pasu in zagrabiti nekaj ključnih ciljev džungle, a Eager je bil preveč agresiven in je imel preveč prisotnosti na zemljevidu, da bi lahko veliko napredoval.

Po 10 minutah je Eager vzel prvo zlato jezo. Kmalu zatem, ko se je bes pojavil, so se ekipe spet spopadle in Eager je prišel na vrh s 4-0 brisanjem, zahvaljujoč fantastičnemu quadra-killu iz Zapmanove Rame. Po 16 minutah je drugo žrtev zlata padlo tudi na Eager.

Na 21-minutni oznaki je imel Eager resno vodilno 20k izkušnjo in 15.000 zlata nad Soarjem. Tretje zlato jeze so vzeli na 22 minutah, vendar se je Soar mučil, ko je tri minute izbrisal tri člane.

Na videz neustrašen, Eager vzel Fire Giant takoj, ko so respawned, nato potisnil vse Soar cilje, da pridobijo popoln nadzor nad zemljevidom. Kmalu Soar ni imel nobenih stolpov in feniksov, Eager pa je imel še pet stolpov in vse ptice.

Ta jasna prednost je spodbudila Eagerja, da hitro zaključi igro in je z lahkoto sprejel Soarjev Titan na 26-minutni oznaki. Odšli so z najvišjim semenom za svetovno prvenstvo in z naslovom NA prvakov.

Čestitamo @EgrWorld za zmago na Severnoameriškem regionalnem prvenstvu! #SPL #HRX pic.twitter.com/Ilv1JpsPFP

- SmitePro (@SmitePro) 21. november 2016

Kaj je naslednje za Eager in NRG?

Po seriji dolgoletnih in težko zmaganih bitk so se Eager in NRG v januarju na samem svetovnem odru zaslužili avtomatsko SMITE Svetovna prvenstva v Atlanti, Ga. Drugi Super regionalni udeleženci se bodo morali prebiti skozi oklepaje, da bi dobili strel na končni naslov prvenstva - kar bo zagotovo zabavno gledati v prihodnjih tednih.

Ostanite z nami na GameSkinny za več dejavnosti SPL in pokritost največjih SMITE dogodka leta.