Smite svetovno prvenstvo 3. dan & dvopičje; Finale

Datum Ustvarjanja: 15 Junij 2021
Datum Posodobitve: 8 Maj 2024
Smite svetovno prvenstvo 3. dan & dvopičje; Finale - Igre

Vsebina

Stave so bile visoke na zadnji dan Smite Svetovno prvenstvo v Atlanti, Georgia. 2,5 milijona dolarjev visokih vložkov.

Po zelo tekmovalnem dnevu sta se na vrhu uvrstila dva polfinala, Severnoameriški kognitivni premier in evropski Titan. Tu lahko preberete naš globok povzetek drugega dne in pogovore s kognitivnim premijem in Titanom.

Udobna ujemanja (Kognitivna rdeča proti SK Gaming)

Utješna tekma za tretje in četrto mesto je sprožila dnevne dogodke. Severnoameriški Kognitivni Rdeči se je soočil z evropskim SK Gamingom za 400.000 $. Obe ekipi sta imeli uspešen turnir v zadnjem vikendu in vsak se je počutil enakomerno.

Igra ena

Kognitivna rdeča je na začetku pripeljala prvo kri v 5 minutah, ko je Divios zamahnil z dvojnim ubojem. Kognitivna rdeča je nadaljevala s tem zagonom prvih deset minut, pri čemer je prevzela vodstvo v zlatu in izkušnje s štetjem smrti 4-1. Kmalu zatem je Zyrhoes iz SK Gaminga izvlekel tri člane skupine Cognitive Red, da bi izenačil rezultat na 4-4. SK Gaming vzame prvo zlato Fury v 12 minutah in zdi se, da se po grobem začetku prerazporejajo.

Kognitivna Rdeča uspe vzeti tako drugo zlato Fury in Fire Giant v nekaj minutah drug od drugega in pritiskati na SK Gaming z ekipnimi boji. Po 28 minutah Cognitive Red uniči SK Gaming's Titan in zmaga v prvi tekmi.

Igra dve

Z veliko nagrado na liniji mora SK zmagati na tej tekmi, da bi ostala v boju za tretje mesto. Dve minuti v drugo tekmo, Kognitivni Red dobi prvo ubijanje. SK Gaming igra nekoliko bolj defenzivno in se izogiba napadom Kognitivnega Roda v prvih desetih minutah tekme, pri čemer je rezultat 3-0 za Cog Red.

Na 18 minutah je Cognitive Red premagal prvo Gold Fury in Fire Giant, povečal je zlato prednost za 15.000. SK Gaming ne zdi, da bi ujel odmor in se bori, da bi ubil katerega koli od kognitivnih rdečih. Rezultat je ostal na 11-0 za Kognitivno rdečo za 20 minut tekme. Na 23 minutah, Kognitivni Red izvleče vse SK Gaming in gre za svojega sovražnika Titana. Porazili so Titan in osvojili tretje mesto v Smite Svetovno prvenstvo.

Finale (kognitivni prvotni proti titanu)

Z $ 800.000 razliko v nagradnem denarju med prvim in drugim mestom, obe ekipi prinašata vse kar imata za finale Smite Svetovno prvenstvo. Kognitivni premier, ki predstavlja Severno Ameriko in Titan iz evropske regije, se za najboljši od petih tekem znajde za naslov prvaka.

Igra 1

Oba Kognitivna premiera in Titan začenjajo igro s skokom na sredini zemljevida, ki kaže stopnjo športnosti in zabave, ki se dogaja v finalu. Po 4 minutah igranja se bo ekipni boj prebil s Cognitive Prime, ki bo zmagal s 4-1.

Kognitivna premiera je prva zlata besa na 8 minutah in vodi z zlatom in izkušnjami. Kognitivni premier porazil drugo in tretjo zlato bes, ki ji sledi ognjeni velikan, ob popolnem nadzoru zemljevida na tridesetih minutah. Po četrtem Gold Furyju, Kognitivni premier gre po Titanovem sovražniku Titanu in zmaga na prvi tekmi.

Igra 2

Druga tekma se začne s kognitivno rdečo risbo prve krvi v prvi minuti. Kognitivni premier MLCSt3alth prevladuje s samo 3 ubijami med začetkom igre. Kognitivna premiera je osvojila zlato jezo ob 7:30 in spet ob 13:30 z rezultatom 5-1 za Cog.

Po dvajsetih minutah igranja Titan nima stolpov in kognitivni premier nadzoruje večino zemljevida. Kognitivni premier porazuje Fire Gianta in četrto Gold Fury, s čimer je vodilo z več kot 20.000 zlati in izkušnjami. Kognitivni premier zagotavlja drugo zmago finala proti Titanu.

Igra 3

Titan mora zmagati na tej tekmi, da bi ostal na tekmovanju, z 800.000 $ na liniji. Analitiki Hi-Reza so prepričani, da je to konec za Titan, ko se začne tretja tekma. Kognitivni premier zagotavlja prvo kri na 2 minuti, vendar se igra hitro konča pri 2-2 naslednjih 6 minut. Titan prevzame kognitivni premiera ob 8:30 in zgrabi 3 uboje za vodenje 5-2. Titan ima prvo zlato jezo in zmaga v drugem ekipnem boju, zdaj vodi z 9-5.

Titanova Ataraxia dominira s trojnim ubijanjem 17 minut in Titan porazil drugo Gold Fury in Fire Giant. Po 34 minutah igranja si Titan prizadeva za Kognitivne premijeve fenikse in pride na vrh med to neverjetno igro.

Igra 4

Kognitivni premier se zdaj znoji, prvotno pa misli, da bo finale 3-0. Četrta tekma se začne s Titanom, ki si priskrbi prvo kri v treh minutah.

Obe ekipi sta igrali bolj obrambno in po 9 minutah se je ekipa borila z Titanom, ki je vodil 6-2. Titan izkoristi ta zagon za prvo zlato jezo, toda Kognitivni premier zažene še en ekipni boj, zapolni vrzel z 12-10 Titanom.Na 24 minutah Titan premaga še eno zlato jezo in ubije 4 igralce kognitivnega premiera.

Titan nato nadaljuje s pobegom Fire Gianta in naredi zadnji potisk za Titanov kognitivni premier. Titan poveže finale z zmago v tej četrti tekmi, ko sta dva šla v igro pet.

Igra 5

Energija v Cobb Energy Performing Arts Centru je neverjetna. Po kar se je zdelo prepričljivo stvar za Kognitivnega premiera, je Titan vse presenetil z zadnjima dvema tekmama. Peta in zadnja tekma se začne s Titanovim vodstvom po ekipnem boju. Obe ekipi igrajo zelo defenzivno in po devetih minutah se pojavi še en ekipni boj, ki je s Kognitivnim prvakom odnesel večino Titana in vodil 6-4.

Kognitivni premier ima prvo zlato bes in prevladuje v naslednjem boju, 14-6 Cog. Kognitivni poraz premaga drugo zlato jezo in resnično prevzame nadzor nad zemljevidom. Po dolgem ujemanju, Kognitivni premier premaga Titana, da postane Smite Svetovni prvaki!

Zahvaljujemo se vam za preverjanje naše pokritosti SWC na GameSkinny. Gamer Launch, naš sestrski izdelek, je ponosni uradni spletni portal za klane SMITE, cehov in ekip!