Madden 16 izbira Carolina Panthers za Superbowl zmago

Datum Ustvarjanja: 25 Pohod 2021
Datum Posodobitve: 8 Maj 2024
Madden 16 izbira Carolina Panthers za Superbowl zmago - Igre

Vsebina

Madden 16, EA-jev najnovejši obrok franšize, se je odločil za zmagovalca Superbowl 50 - Carolina Panthers.

Madden ima zgodovino izbiranja zmagovalcev z zaskrbljujočo natančnostjo. Lani je igra pravilno napovedala tako zmagovalca kot končni rezultat tekme Superbowl med Patriotsom in Seahawkom (28-24). Zmaga je izboljšala svoj rekord za napoved Superbowl na 9-3.

Po navedbah Madden, kaj se bo zgodilo:

1. četrtina: 10-0 Carolina

Carolina je na začetku vodila, zahvaljujoč dolgemu udarcu, ki ga je vrnil Ted Ginn Jr., sledil pa mu je tudi touchdown za tesen konec Greg Olsen. Carolina zapre četrt z golom na igrišču.

2. četrtina: 17-0 Carolina

Carolina nadaljuje z napadom, tako da je drugo četrtino začela z Jonathanom Stewartom, ki se je dotaknil. Broncosi še vedno ne morejo najti poti v končno cono.

3. četrtina: 17-13 Carolina

Manning in Broncos se pojavita v tretjem četrtletju in niso pripravljena obupati brez boja. Manning na Emmanuel Sanders vrže touchdown, kar daje Broncosu prve točke. Touchdownu sledi prestrezanje in dva cilja na terenu.

4. četrtina: 20-17 Broncos

Broncosi nadaljujejo svojo vožnjo z Manningom, ki je na Demaryiusa Thomasa vrgel touchdown, ki je vodil 20-17. Ampak z manj kot minuto na uri Cam Newton vzame stvari v svoje roke, premešava in skače preko Broncosovih igralcev, da pridejo v končno cono.

Končni rezultat: 24-20 panterjev

Koga si želite ogledati, da dobite Superbowl? Ali se strinjate s to napovedjo? Sporočite nam v komentarjih spodaj!