SMITE MLG Pro League Rezultati NA polfinale

Datum Ustvarjanja: 19 Pohod 2021
Datum Posodobitve: 13 Maj 2024
SMITE MLG Pro League Rezultati NA polfinale - Igre

Vsebina

Na areni MLG.TV v Columbusu, Ohio, je pet severnoameriških ekip prišlo na oder, da bi se borili za mesto v Xbox One Invitational v letošnjem letu SMITE Svetovno prvenstvo.

Prvo tekmo dneva, Juice vs Elevate, ni prišlo na oder. Zaradi nerazkritih okoliščin Juice ni uspel priti do dogodka LAN. Tekma je bila zasežena, Elevate pa se je samodejno premaknila v polfinale. Preostale tekme so se odvijale brez težav, in videli smo fantastično igro vseh ekip. Kaj ste zamudili:

Željna proti Epsilonu

2-0, naklonjenost Eagerja

"Ali nas poslušajo? Mislim, da nas poslušajo ... Samo se obnašajmo v naravo."

Eager je začel močan v igri 1, dokaj relativno zgodaj je zagrabil prvo kri in prvo Gold Fury. Epsilon je izbral bogove, da so se zelo udobno igrali, vendar njihova celotna sestava ekipe ni delovala v njihovo korist. Po petnajstih minutah je Eager zaslužil precejšnjo prednost - skoraj 10k zlata in 13 ubijanj proti Epsilonovi 1. Ko smo se odločili za komunikacijo Epsilon, ko so se borili, da bi ponovno osvojili moštvo v ekipnih bojih, je bilo jasno, da obstaja nekaj disonance v ranje. Po drugi strani pa se je želel komunicirati jasno in mirno - vsakič, ko so spoznali, da komentatorji poslušajo, so se celo šalili. Še po 21 minutah je Eager uspel vzeti Fire Gianta in končati bazo Epsilon do konca. igra.

Na začetku igre 2 je bilo videti, da bi Epsilon lahko izenačil tekmo. Čeprav je Eager prvič vzel kri, se je Epsilon zmagal v ekipnih bojih. Toda to ni bilo dovolj. Preživeli so 4-1 brisanja Eagerja in kmalu zatem so izgubili 4 člane v ekipnem boju na Gold Fury. S Fury pod njihovimi pasovi, Eager je imel prijetno vodilo. Epsilon je poskušal vzeti zemljevid za cilje in zapolniti vrzel, vendar je Eager vzel drugo zlato jezo in požarnega vesolja, ki je večinoma nesporno. Samo pol ure, Eager je končal pot v Epsilonovo bazo, da bi uničil Titan in se pomeril.

@ Epsilon_eSports je izločen, ko @EgrWorld napreduje pri XGN! https://t.co/i8CViA0T4G pic.twitter.com/vsXuZmTRtm

- SmitePro (@SmitePro) 5. december 2015

Z Epsilonom, ki je tekel za Invitational sedežu, se je Eager v polfinalnem krogu pozneje podal na XGN.

Polfinale 1: povišanje v primerjavi s kognitivnim

2-1, naklonjenost kognitivnega

Elevate je prevladovalo že v začetku te tekme, pri čemer je prva igra v igri 1. Veliko pravočasnih ultimatov jim je dalo prednost pri številnih ekipnih bojih, kar jim je dalo prednost. V ključnem boju za ekipo Fire Giant, je Elevate prišel na vrh in nadaljeval s svojim vodstvom. Še naprej so prevladovali od začetka do konca. Kognitivni je lahko sprejel le en cilj, preden je Elevate prekršil svojo bazo in vzel prvo tekmo.

Toda Kognitivni premier ni bil pripravljen iti tako enostavno. Vzeli so prvo kri v igri 2 in zgodaj vodili. Prvih 10 minut igre so se močno potisnili, nato so se nekoliko umirili, da bi se izognili obleki in predali drugo zmago. Elevate je osvojil prvo zlato Fury, vendar njihova prednost ni trajala dolgo. Kognitivni sistem je začel prelomiti svojo bazo okoli 20-minutne oznake, vendar je niso mogli zapreti in so bili prisiljeni umakniti se. Izbrisali so Elevate na Gold Furyju, nato so vzeli Fire Giant nesporni. Njihov naslednji poskus, da bi si prizadevali za Titan, jih je stalo 4 člane. Kognitivno se je zatekel k gverilskemu vojskovanju, udaril v bazo, kjer so lahko, in si privoščil svoj čas, dokler niso mogli zapreti. Končno so se lahko odločili za drugo igro.

Izbira in prepoved za našo tretjo igro proti @eLevateGG omogoča gooo https://t.co/eu9ZguuKoB pic.twitter.com/lHXLnE0E2Z

- COGnitiveGaming (@CognitiveGG) 5. december 2015

V odločilni igri na tekmi je Cognitive ponovno prevzel prednost. Prevladovali so po vsem, ne da bi dali palca za Elevate za delo. Prvo Gold Fury in prvi Fire Giant sta osvojila z zlato 9k in 18k izkušnjo, ko sta začela potiskati v bazo Elevate. Ko pa so se začeli seliti na Titan, so Elevate okrepili svojo obrambo in jim dali pobudo za svoj denar. Kognitivna ne more povsem uničiti dovolj škode, da bi prodrla sovražnikovo bazo, zato so morali za nekaj časa pasti nazaj in vzeti zemljevid, da bi dobili napad. Ko so imeli lepo prednost, so se odpravili na Titan in končali igro (in tekmo) s 25-5 ubijanjem v svojo korist.

Elevate je osvojil četrto mesto, medtem ko je Cognitive prešel v zadnji krog. Soočeni bodo z Eagerjem na 2. dan za naslov prvaka NA.

Dobre igre za @eLevateGG užitek igrajo proti vam fantje

Polfinale 2: XGN proti Eagerju

2-1, naklonjenost Eagerja

XGN je bil najljubši, ki je šel v to tekmo. Njihova ekipa je prevladovala na tekmovalnem krogu Xbox One in večkrat so dokazali, da so ekipa premagala. V igri 1 so živeli s svojim ugledom. Po prvi krvi so se neumorno potisnili proti Eagerjevi bazi. Pri samo 15 minutah so vodili 9 ubij in 9k zlata. S 17 minutami so vzeli prvo zlato jezo in z zemljevida očistili vse cilje stolpa. XGN je napovedal, da je Fire Giant potisnil neposredno na Eagerjevo bazo, končal igro na 18 minutah.

Game 2 med @OfficialXGN & @EgrWorld se je začela! Oglejte si njihovo #MLGSmite Champs tekmo na https://t.co/cyAP7vR2PC pic.twitter.com/igBqeuj2PW

- MLG (@MLG) 5. december 2015

XGN-jeva zmaga na plazu v igri 1 je bila očitno poziv za zbujanje za Eager. Začeli so močno v igri 2, kljub temu, da je XGN vzel prvo kri. Prva večja zmeda v igri se je zgodila v taborišču Gold Fury in padla v korist Eagerja. Drugi bojni boj je izbruhnil, ko se je Fury vrnila, XGN pa je izgubil 3 člane. Po drugi 4-0 obrišite v korist Eager, XGN je bil v resno vročo vodo. Poskušali so ublažiti škodo s krajo ciljev, kot je Fire Giant, vendar se ni popolnoma pomaknila na način, ki so ga želeli. Ko je XGN poskušal vzeti Fire Giant, se je Eager razdelil na dva cilja hkrati. Polovica ekipe se je na Giantovem taboru srečala z XGN, da bi ukradla navdušence, druga polovica pa se je vtaknila v svojo bazo in začela napadati Titan. Preden je XGN imel možnost braniti se, je Eager zmagal in se izenačil.

Igra 3 je videla veliko naprej in nazaj, saj sta se obe ekipi v zadnjem krogu ne želeli odreči temu prestižnemu sedežu. XGN je vzel prvo kri, vendar se je Eager hitro povrnil in pridobil rahel rob. Še naprej so ohranili rahlo prednost pred XGN-om za boljši del igre 25 minut v igri. XGN je lahko razliko izenačil tako, da je ciljno usmeril ključne cilje, kot je Gold Fury. Svojo pozornost so obrnili na ognjenega velikana. Eager jih je poskušal odriniti, vendar se v ekipnih bojih niso mogli držati. Po treh poskusih je XGN uničil požarnega velikana in vzel strmo vodilo. Toda niso mogli povsem prelomiti Eagerjeve baze. Željni so se vrnili v ekipnih bojih in sčasoma vzeli ognjenega velikana zase. Po več napačnih startih so se lahko zavezali Titanu in igrali igro in tekmo.

Sranje! Ta serija @EgrWorld je bila neverjetna. Izklopi klobuk za XGN. Ena izmed najboljših iger 3, ki sem jih kdaj videl.

- Scott Lussier (@ScottGandhi) 6. december 2015

V želji, da bi se soočili s kognitivnimi igrami v krogu Grand Finals, se bo želel. Ker pa so že osvojili mesto na Worlds Invitational preko kvalifikacij UMG, bo ta sedež samodejno prešel v kognitivni sistem, ne glede na to, ali so zmagali ali izgubili igro.

Kaj je naslednje

V finale NA za Xbox One je ostal še en dan. Tekma Grand Finals med Kognitivnim igranjem in Eagerjem se bo začela pri 14:00 EST. Prilagodite se uradnemu MLG toku ali sledite @MLG na Twitterju, da boste sledili vsem akcijam.

To je zadnji dogodek pred SMITE Turnir svetovnega prvenstva v januarju. Poleg imenovanja za najboljšo NA SMITE ekipa za Xbox One, zmagovalec finala MLG se bo vrnil na oder v Worlds, da bo tekmoval skupaj s tremi drugimi ekipami v Xbox One Invitational.

Ekipe na @MLG Columbusu ne tekmujejo samo za delež tega nagradnega sklada, temveč za mesto v #SWC Invitational! pic.twitter.com/IYjfXBDTO8

- SmitePro (@SmitePro) 3. december 2015

Za novice in posodobitve, ko se približujemo svetovnim prvenstvom, sledite @SmitePro na Twitterju in ostanite z nami na GameSkinnyju za vse uradne informacije o dogodku.