New Eden Open & dvopičje; 2. dan tekme 12-13

Datum Posodobitve: 6 Maj 2024
Anonim
New Eden Open & dvopičje; 2. dan tekme 12-13 - Igre

Zakaj Dash vs HUNS

Kljub temu, da sta obe ekipi napeta kot naslovnica, sta oba izgubila prvo tekmo. Ta tekma je bila nujna za obe strani, saj bi poraženec zgodaj šokiral. Zakaj Dash se je odločila za ekipo za visoke hitrosti na dolge razdalje, ki temelji na bojnih ladjah Machariel, medtem ko je HUNS so bile diametralno nasprotujoče z visoko-škodljivo skakalko.

Začetni alfa-udarci z Zakaj Dash Machariels je uničil Taranisovo napadalno fregato in skoraj skoraj svojega krilca. Kljub temu je HUNS uspel rešiti eno od Zakaj Dash bojne ladje, ki dovoljujejo flote v tesne prostore. Zakaj Dash izlil ogenj HUNS logistika Oneiros, vendar pa je eksplodirala spletka Machariel in njen partner je bil hitro rešen. Zakaj Dash je odgovoril z obrezovanjem Oneirosa in Taranisa, vendar je bilo za drugo prepozno Zakaj Dash Machariel.

Na 5-minutnem polčasu so bile točke 19-40 v korist HUNS. Obupan Zakaj Dash začel grdo iskati točke v fregati chase in a HUNS Taranis je bil evisceriran in njihova pozornost je bila usmerjena v bojno krmarje Myrmidona. Uresničitev njegovega uničenja ne bi dala dovolj točk, Zakaj Dash preusmeril se je na močno oklepno bojno ladjo Kronos in jo uspel približati strukturni škodi, vendar se je pilotu uspelo izogniti uničenju, dokler ni prišel čas.

Zakaj Dashupali so se. t HUNS je visel.

REZULTAT: Zakaj Dash (out) 21 - 44 HUNS

Tinkerhell in Alts vs. Kisik Isonopes

Še ena tekma z obema ekipama v zadnjem priložnostnem salonu. Tinkerhell in Alts izstrelil dve Macharielovi bojni ladji s podporo proti dvojnemu Kronosu Izotopi kisika flote.

Prva četrtina 10-minutne tekme je minila brez eksplozije, saj sta obe ekipi obkrožili 125km areno in pazili, da ne prekomerno podaljšujeta, medtem ko poskušata pridobiti prednost. Nenadoma a Tinkerhell in Alts Saber uničevalec in eksplozija Izonope kisika Enyo fregata je utrpela škodo, preden jo je rešil logistični križar. Tinkerhell in Alts izgubili manjše ladijske izgube pred poškodovanimi Kisikovi izonopi Enyo je končno padel. Sčasoma, Kisikovi izonopi napadel nadaljnje izgube na sovražnika, odpošiljanje zadnjega Saberja s sovražnikom in Jagarjeve fregate.

S skoraj polno Kisikovi izonopi flota, ki je lovila tri preostale cilje - dva Macharielsa in logistično križarko Scimitar - in samo še tri minute, se je zdela brezupna za Tinkerhell in Alts. Približuje se zadnji minuti, tako da sta oba logistična križarjenja odložena, rezultat pa je bil 17-30 Kisikovi izonopi, katerih zmaga se je zdela zagotovljena Tinkerhell Machariels je obupno odpustil salvoje na Brutixu.

V osupljivem finalu, ko je preostalo le osem sekund, je Brutix eksplodiral, rezultat pa je bil 30-30. Tudi komentatorji niso bili seznanjeni s pravili v tej situaciji, temveč z naknadnim uničenjem Kisikovi izonopi fregata je po času bila tie-breaker, ki je zapečatila osupljiv povratek Tinkerhell in Alts.

REZULTAT: Tinkerhell in Alts 34 - 30 Kisikovi izonopi (out)