Avtor: Roger Morrison
Datum Ustvarjanja: 24 September 2021
Datum Posodobitve: 1 Maj 2024
Cydonia zmaga HearthStone in debelo črevo; Heroes of Warcraft Pomladno prvenstvo Amerik - Igre

Vsebina

Ameriški turnir za HearthStone: Heroes of Warcraft začel v soboto, 25. junija. Turnir je potekal v živo na Twitchu in na tem turnirju je bilo veliko tekmovanja. Cydonia je šla v finale, potem ko je zaostajala v polfinalu proti Napoleonu, nato pa je zmagala s 4 proti 3. Rosty je v polfinalu zmagal gladko. V finalu je Cydonia pripeljala domov nagrado 25.000 $.

Rosty je iz svoje polfinale zmagal iz samozavesti in prikazal osredotočeno in dosledno igro skozi turnir; ni pokazal čustev in igra igro počasi in mirno. Cydonia je igrala tudi dosledno in ohranjala svojo kul. Zdelo se je, da je Cydonia bolj kul in se je navadila na bolj konkurenčne igre, v primerjavi z Rostyjem, za ta turnir.

• Zamrzni Mage

Rosty je imel močan in zanimiv krov in res je uporabil krov v svojo korist. Ena stvar, ki jo boste opazili, je Freeze Mage v Rostyjevem krovu, Cydonia pa je resnično izkoristila premagovanje ljudi, ko so imeli svoje kartice Freeze Mage. V tretjem krogu pa je imel Rosty veliko kartic Freeze Mage. Zelo se je zanašal na kartice Freeze efekt, in to krog za zmago. Cydonia na splošno je imela oster krov, ki je bil pred igro napovedan, da mu bo v pomoč.

To je bila zelo tesna tekma in za ljudi, ki so gledali celo po 4. krogu, je imel Rosty 3 točke, Cydonia pa le 1 točko. To je bila točka igre v Rostyjevem imenu za 3 kroge do konca igre. Ena stvar, ki je bila opažena ob koncu 4. kroga, je bila, da je imel Rosty le še 100 kart, kar se je zdelo, da so njegove končne karte šibke, Cydonia pa je imela še nekaj krovov.

Ena mlada zmaja. One Dream. @CydoniaHS je vaš #HCT Americas Spring Champion! Čestitamo in vas vidimo @BlizzCon! Https: //t.co/giF8aGvOSo

- Hearthstone (@PlayHearthstone) 26. junij 2016

Kaj si mislil o tej igri ali turnirju? Mislite, da je bila Cydonia najboljši igralec na turnirju? Sporočite nam v komentarjih spodaj.